Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / Dodací a platební podmínky

Dodací a platební podmínky

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží (včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku na internetové stránce, nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.
Každá přijatá objednávka (elektronická, e-mailová i telefonická) je dle Občanského zákoníku závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb)
Při opětovném zaslání zboží dle požadavku zákazníka bude poštovné účtováno opětovně a navýšeno o neuhrazené předchozí poštovné.

Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 1.000,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti zabývající se vymáháním pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených.
Objednávku můžete stornovat do max. 24 hod. od objednání, pokud není zásilka ještě odeslána. V tomto případě objednávku nelze stornovat !

DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je 1 - 4 týdny. Pokud se však stane, že je o zboží velký zájem, může dojít k prodloužení dodací lhůty až na 6 týdnů. Pro dodání vámi vybraného zboží se na včasné dodání zásilky (svátky, narozeniny, Vánoce,...) raději předem informujte. Pokud je zboží skladem a objednávka je provedena do 15:00 hodin, zboží se odesílá ještě v den objednání zboží.

ZPŮSOB ODBĚRU ZBOŽÍ
  • Českou poštou
Zákazník je povinen prohlédnout si zboží ihned při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce/pracovníka ČP povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem/pracovníkem ČP. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

PLATEBNÍ PODMÍNKY
  • Dobírkou - cena přepravy s dobírkou je u České pošty 120,-Kč*
  • Bankovním převodem - Na Vaši adresu odešleme e-mail s informacemi o bankovním převodu. Jakmile jsou peníze připsány na naše konto, bude Vám zboží odesláno bez dobírky v balíčku bude faktura. Pokud zvolíte tento způsob, je cena a způsob dopravy prostřednictvím České pošty 75,-Kč* nebo 50,-Kč* u doporučené zásilky. U některých bank probíhá převod peněz do jiné banky déle a proto se termín doručení může protáhnout.
* Veškeré ceny jsou uvedeny včetně balného.